Polskie Stowarzyszenie Yumeiho
strona oficjalna
Lista terapeutów

Kompletna lista terapeutów Polskiego Stowarzyszenia Yumeiho 

[Dan Yumeiho] - skala od 1 (najniższy) do 7 (najwyższy)      Dany  5 , 6  i  7 są stopniami nauczycielskimi

Tylko terapeuci od trzeciego dana wzwyż mogą samodzielnie wykonywać zabiegi metodą Yumeiho, wyjątek stanowią terapeuci z drugim danem, którzy posiadają jeszcze regulaminowy czas na  przystąpienie do egzaminu na trzeci dan ( tylko tacy terapeuci są również wymienieni na poniższej liście).

 

 

Nazwisko i Imię                                                 [ stopień-Dan ]    miejscowość                                         ( terapeuta Yumeiho od roku )



 

Baska Halina......................................[3 dan].... Warszawa                                            (1992)

Bojkiw Roman....................................[3 dan].... Warszawa                                            (2012)

Boźović Dragan..................................[3 dan].... Mikołów                                                (2013) 

Cymara Robert...................................[3 dan].... Jelenia Góra                                         (2011)

Cypryś Konrad....................................[4 dan].... Rzeszów                                               (2011)

Czaja Tomasz.....................................[3 dan].... Dębica                                                   (2015)
 

Dędek Dariusz....................................[3 dan].... Łódź                                                       (2002)

Dłuski Maciej......................................[7 dan].... Rzeszów  *YYT                                      (1989) 

Filipczyk Krystyna..............................[3 dan].... Olsztyn                                                  (2003) 

Gąsiorek Katarzyna............................[3 dan].... Wadowice                                             (2003)

Góraj Małgorzata...............................[3 dan].... Szczecin                                                 (2013)

Gutowska Katarzyna.........................[3 dan].... Wrocław   *YYT                                     (2001) 

Jarosiński Sylwester.........................[3 dan].... Siedlce                                                   (2002)

Kłyk Magdalena................................[3 dan].... Katowice                                                 (2014)

Kondyukh Pavlo................................[3 dan].... Gdańsk                                                    (2014)
 

Koniuch Ewa.....................................[3 dan].... Piaseczno                                                (2013)

Korasadowicz Leszek.......................[3 dan].... Opole                                                       (2010)

Korbański Stanisław........................[4 dan].... Bielsko-Biała                                           
 

Kornaś Janusz.................................[3 dan].... Tychy - Lędziny                                        (2003)

Kruk Marcin.....................................[2 dan].... Wrocław                                                   (2017)

Krzyżowski Rafał.............................[4 dan].... Warszawa                                                (2013) 

Lewandowski Adrian......................[3 dan].... Wrocław                                                    (2015)

Lichtarowicz Rafał..........................[3 dan].... Szczecin                                                    (2014) 
                                 

Ludwiniak Sylwester.......................[3 dan].... Warszawa                                                 

Magryś Dorota.................................[3 dan].... Rzeszów                                                  (2003) 

Malinga Grzegorz.............................[3 dan].... Rzeszów                                                  (1991)

Małek Jacek ....................................[3 dan].... Tychy                                                       (2002)

Marczak Rafael................................[3 dan].... Konin                                                       (2003)

Nehrebecka Aneta...........................[2 Dan].... Przemyśl                                                (2017)

Orzeł Marzena..................................[3 dan]... Puławy                                                     (2016)                            

Pałka Janusz....................................[3 dan].... Rzeszów                                                  (1991)

Puk Józef ........................................[3 dan].... Wrocław                                                   

Raś Robert......................................[3 dan].... Ropczyce                                                  (2012)
 
Rećko Paweł...................................[3 dan].... Suwałki                                                     (2011)

Rozkrut Michał................................[3 dan].... Katowice                                                   (2013)

Rydzik Bogusław............................[3 dan].... Rzeszów                                                     (1991)

Sawoń Marek..................................[3 dan].... Białystok                                                    (2004)  

Słoń Andrzej...................................[3 dan].... Warszawa                                                   (2011) 

Słowikowski Piotr..........................[3 dan].... Ełk                                                                (2012) 

Smagur Jerzy.................................[3 dan].... Szczecin                                                       (2000)

Sobczyk Sławomir.........................[3 dan].... Łódź                                                              (2013) 

Streich Paweł.................................[3 dan].... Wisła                                                            (2011)

Strug Paweł....................................[3 dan].... Lublin                                                           (2010)

Szewczuk Piotr...............................[3 dan].... Świecie                                                         (2011)

Szostak Leszek...............................[3 dan].... Świebodzice                                                 (2003)

Szpak  Łukasz.................................[3 dan]... Gdańsk                                                          (2014) 

Szuba  Paweł..................................[2 dan].... Kraków                                                          (2018)

Szulc Maciej...................................[3 dan].... Gdynia                                                           (2012)

Szydłowska Barbara......................[2 dan].... Szczecin                                                        (2016) 

Szymański Zbigniew......................[3 dan].... Warszawa                                                      (1991)

Szymański Jerzy............................[3 dan].... Gliwice                                                               

Śliwowska Małgorzata...................[2 dan].... Wysokie Mazowieckie                                   (2018)

Tereszczenko Artem......................[3 dan].... Legnica                                                           (2017) 

Tereshchenko Kirylo......................[2 dan].... Legnica                                                          (2017)

Tomczyk Dorota.............................[3 dan].... Wadowice                                                      (2003)

Tomków Zdzisław..........................[3 dan].... Zabrze                                                             

Wawrzyniak Marek........................[2 dan].... Jelenia Góra - Cieplice                                  (2018)

Weryński Andrzej..........................[3 dan].... Opole                                                              (2001)

Wieczorek  Mariusz.......................[2 dan].... Gdynia                                                            (2018)

Włodarczyk Anna..........................[3 dan]... Siedlce                                                             (2016)

Wrzesiński Łukasz........................[3 dan].... Susz                                                                (2016)

Zaskórska Magdalena..................[3 dan].... Częstochowa                                                  (2009) 

Zaskórski Paweł...........................[3 dan].... Żytno k/Radomska                                         (2004)

Zborowski Piotr............................[3 dan].... Świnoujście                                                    (2001)

Zieliński Przemysław...................[3 dan].... Kowary                                                            (2016)

Zwoleński Lech............................[3 dan].... Jasło                                                                (2001)

 


 

*Y Y-T  osoba uprawniona do przeprowadzania kontroli i korekcji wad postawy dzieci w systemie Yumeiho Yobouigaku - Taikei®


 



Hosting ITL.pl
Strona główna
O Stowarzyszeniu
Lista terapeutów
Lista gabinetów
Dla terapeutów
Galeria zdjęć
Ulubione linki
Kontakt
Mapa strony